5 יתרונות ללימוד פסנתר באינטרנט

כיום יש המון תחומים שניתן ללמוד באינטרנט. לא משנה מה תרצה ללמוד, בישול, ציור, עבודה בעץ, ריקודים סלוניים, תפירה, אפילו לנגן פסנתר. כמעט כל נושא ניתן היום ללמוד באינטרנט.
שיעורי פסנתר פרטיים הם דבר נפלא. אך יש כמה יתרונות בולטים ללימוד פסנתר באינטרנט.

החופש לבחור ממי ללמוד

אם התמזל מזלך ובאזור מגוריך יש מורה לפסנתר ברמה גבוהה, זה נהדר! למרבה הצער, להרבה אנשים זה לא המצב. עד היום, אם לא היה לך מורה זמין בקרבת מקום, המשמעות היתה ברורה – אתה תקוע. מידת ההשכלה המוסיקלית שלך היתה תלויה בקרבה הפיזית שלך למורה טוב.
בעולם החדש של לימודים באינטרנט, אתה יכול לקחת שיעורים מכמה מטובי המורים לפסנתר על פני כדור הארץ, לא משנה איפה אתה גר. אפילו בגלישה רנדומלית באינטרנט, תוכל למצוא עשרות אפשרויות, משידורי וידאו חיים עם מורים מקצועיים, ועד סרטוני הדרכה אקראיים שילמדו אותך לנגן כמעט כל שיר שתרצה לנגן. שים לב שלמרות שיש אין ספור שיעורים באינטרנט שילמדו אותך איך לנגן שיר מסויים, או טכניקה חדשה, רק מעטים מציעים תכנית הדרכה מלאה. בכל מקרה, כדאי לבחור שיעורים שמתאימים לשאיפות המוסיקליות שלך.

החופש לבחור מתי ללמוד

כאשר אתה לומד עם מורה פרטי, יש לתאם זמן מסוים בשבוע, שמתאים גם ללו"ז שלך וגם ללו"ז של המורה. אלא אם כן המורה מגיע אליך הביתה (ואתה לא רוצה ללמוד אצל מורה שמגיע לבתים), תוסיף לזה זמן נסיעה, עמידה בפקקים, חיפוש חנייה.. וקיבלת הפקה די רצינית.
כשלומדים באינטרנט, אתה בוחר את הזמן שנוח לך ללמוד. זה לא חייב להיות בימים קבועים או בשעות קבועות. השיעורים מתרחשים מתי שאתה רוצה ואיפה שאתה רוצה.

חסכון בכסף

שיעורי פסנתר פרטיים עולים הרבה כסף. עלות חודשית עבור שיעורים אצל מורה סביר תעלה בין 600₪ ל 1000₪. חלק משיעורי הוידאו קונפרנס יעלו מחיר דומה, מאחר והמורה עדיין מקדיש תשומת לב וזמן באופן אינדיבידואלי. מצד שני, שיעורי וידאו מוקלטים בדר"כ יעלו הרבה פחות, מאחר ושיעור אחד יכול לשמש מספר רב של תלמידים. באופן כללי, שיעורי וידאו מנגישים את שפת המוסיקה למספר עצום של אנשים מכל העולם בשבריר העלות של שיעורים מסורתיים, לעיתים אפילו בחינם.

ממשיכים ללמוד, 7 ימים בשבוע

בשיעורים מסורתיים, מרגע שהשיעור נגמר אתה לא באינטראקציה עם המורה עד השבוע הבא. אם נתקת במשהו, תהיה חייב לחכות עד השיעור הבא כדי לשאול. או אם סיימת את המשימות שלך ואתה רוצה להתקדם, לא תקבל הדרכה נוספת עד השיעור הבא. יותר גרוע מכך, אתה יכול להתאמן על משהו בצורה לא נכונה במשך שבוע שלם מבלי להיות מודע לכך.
שיעורי אונליין מאפשרים לך להתקדם בקצב שלך ולהמשיך ללמוד במשך כל השבוע. אם לא הבנת משהו בשיעור, תוכל לצפות בו שוב כמה פעמים שתרצה – למורה שלך זה ממש לא יפריע! אם אתה שולט בנושאי השיעור, השיעור הבא כבר מחכה לך שתצפה בו. תוכל גם להשוות את הנגינה שלך לנגינה של המורה (בשיעורים עם הדגמות) ולתקן את עצמך על פי מידת הצורך.

יותר מ "רק שיעורים"

לימוד באינטרנט פותח בפניך עולם אינטראקטיבי חדש. בנוסף להדרכות בוידאו, חלק מהתוכניות, כמו תוכנית ההכשרה שלנו, כוללות כלים ובונוסים יחודיים אשר יעשירו ויעמיקו את חוויית הלמידה והנגינה שלך. תוכל להלחין ולבצע שירים עם ליווי מוסיקלי בעזרת תוכנה הכוללת מאות שירים מובנים, שידורים חיים בהם אנו עונים על שאלות שלך, תרגילי קצב אינטראקטיביים, דיסק במתנה, ועוד.

חושב ללמוד פסנתר באינטרנט? הירשם לקורס הבסיסי שלנו [זה בחינם!]