יש מי שחולם כל חייו לצנוח צניחה חופשית, יש מי שחולם לטוס להודו, יש מי שחולם ללמוד צלילה ויש מי שחולם ללמוד לנגן בפסנתר.

איך מגשימים חלומות? פשוט מגשימים! רודפים אחריהם. חיים אותם. לא מוותרים עליהם כי אין זמן, כי אין כסף או כי זה לא הזמן הנכון. אף פעם זה לא הזמן הנכון, תמיד אין זמן, תמיד יש משהו יותר דחוף לעשות אבל כדי שהחלום באמת יתגשם, זה הזמן להגשים אותו. היום. לא לחכות.

 

שיעורי פסנתר – אפשר גם אחרת

 בזכות פריצתה של רשת האינטרנט, היום הרבה יותר קל להגשים חלומות גם מרחוק. אם אתם חולמים לנגן בפסנתר ולא יודעים מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, פשוט הירשמו לשיעור פסנתר אחד, סוג של שיעור ניסיון, ותיווכחו לדעת כי בהחלט ניתן ללמוד לנגן בפסנתר גם דרך האינטרנט ולא רק בשיטה הקונבנציונלית של מורה פרטי אחד על אחד.

הרשמה לשיעור פסנתר אחד תאפשר לכם למצוא מסלול מתאים דרך הרשת ולהתאים את תהליך הלמידה לצרכים וליכולות שלכם, מה שיבטיח קצב התקדמות אישי והגעה מהירה לתוצאות.

5 כללי הזהב לאימון מוצלח בפסנתר
שיעורי פסנתר

איך עושים את זה?

מתלבטים מה הדרך הטובה ביותר ללמוד לנגן על פסנתר? שיעורי פסנתר דרך האינטרנט הביאו תלמידים רבים לתוצאות מצוינות תוך זמן קצר.

 הרי היום, לאף אחד כמעט אין את הזמן לגשת למורה פרטי או לקורס מחוץ לבית. מדובר בפרויקט לו אנו צריכים להקדיש זמן רב, להיערך מבחינת הבית, העבודה והילדים. שיעור פסנתר באינטרנט לא רק מאפשר לנו להתקדם בקצב שלנו ולבחור את המורה שאנחנו רוצים שילמד אותנו, אלא גם חוסך לנו זמן יקר. חבל לוותר על חלומות רק בגלל שאין זמן. יש פתרון.

שיעורי פסנתר אונליין – איך זה עובד?

שיעורי פסנתר באינטרנט מתחלקים לשני סוגים עיקריים:

  1. שיעור פרטי:
    כאן מדובר ממש בשיעור פרטיכאילו הייתם הולכים בעצמכם לשיעור אצל מורה לפסנתר בביתוההבדל היחיד הוא שהשיעור מועבר דרך הרשתאו בשיחת וידיאו או בצורת שיעור המועבר בסרטון
    הסרטון מצולם לפי הצרכים שלכםמדובר בשיטה שהיא פחות מבוקשתאבל עדיין אפשרית.

  2. שיעור בעזרת סרטונים:
    שיעור פסנתר המועבר באמצעות סרטון מובנה היא כנראה הדרך הטובה ללמוד לנגן על פסנתרכל מה שצריך לעשות זה פשוט לבחור את המסלול המתאים לכםשיעורי פסנתר למתחילים או שיעורי פסנתר למתקדמיםבדרך כללאחרי שתירשמו לשיעור ניסיון אחדתקבלו בשלב הבא עשרות שיעורי וידאו שיעזרו לכם ללמוד את החומר צעד אחר צעד.
שיעור פסנתר אונליין

 

 

שיעור פסנתר דרך האינטרנט הסבר כללי

אז בראש ובראשונה מתחילים מהבסיס. לומדים את התווים, את הטכניקה, את הסולמות ורק אז עוברים לשלב הבא שהוא בעצם לימוד מנגינות ויצירות.

כל תלמיד מקבל חוברת לימוד שמלווה את הקורס כולו.

בחוברת עצמה כתובים הסברים אונליין ומשולבים מאות שירים אותם אפשר לתרגל בין השיעורים או במהלכם.

המפתח להצלחה בתהליך של לימוד פסנתר באינטרנט הוא התרגול וביצוע הדגשים המועברים בכל שיעור ושיעור. בלי תרגול בבית, לא ניתן יהיה להתקדם ולהגיע למטרה שלכם.

אחד היתרונות הבולטים בתהליך של שיעור פסנתר באינטרנט הוא שלומדים איך ללוות שירים מוכרים, קלאסיקות מכל מיני עולמות ובעצם אתם לומדים לנגן את השירים שאתם מתחברים אליהם.

הקורסים המוצעים היום ברשת מותאמים למוזיקה המודרנית שאנו שומעים ביום יום. כמובן שחלק מהקורסים משלבים גם יצירות קלאסיות של מלחינים מוכרים, אולם זהו בהחלט שלב שמי שלא רוצה להתעכב יכול לדלג עליו.

במהלך השיעורים לומדים גם טכניקות ומגוון של תרגילים אשר עוזרים לחזק את האצבעות ולשפר את המיומנות במהלך הנגינה.

 

אז קדימה! למה אתם מחכים?

חפשו עוד שיעורי פסנתר באינטרנט שמתאימים לכם והתחילו ללמוד לנגן באמת. כל מה שאתם צריכים זה מחשב או טאבלט, פסנתר אורגן או מערכת קלידים אחרת ואתם יכולים לצאת לדרך, בלי לוותר על הדברים שאתם חולמים לדעת לעשות.