איך מתחילים?

תיכננו את האתר כך שיתמוך וינחה אותך צעד צעד דרך כל השלבים הנחוצים ללימוד פסנתר. בין אם יש לך רקע מוסיקלי קודם, ובין אם אין לך שום ניסיון והשכלה מוסיקלית קודמת, אנחנו כאן כדי לתת לך את כל המידע והתמיכה שתוביל אותך להצלחה!

אז… מתחילים!
על מנת להוציא את המיטב מהשיעורים שלנו, אנו ממליצים לצפות בהם ליד פסנתר או מקלדת. במידה ואתם משתמשים בטאבלט או סמארטפון, פשוט הניחו את המכשיר על מעמד התוים של הפסנתר. אם אתם משתמשים במחשב נייד או נייח, נסו למקם אותו קרוב ככל שניתן לפסנתר כדי שתוכלו לראות את המסך בזמן נגינה. אם עדיין אין לכם פסנתר או מקלדת, או אם אתם מעוניינים בשדרוג הכלי הקיים שלכם, קראו את המדריך לבחירת פסנתר או מקלדת.

צפו בשיעור

נווטו לשיעור אותו ברצונכם לראות.
אנו ממליצים להתחיל מההדרכה הבסיסית שלנו, שם כל שיעור משתחרר בהפרש של יומיים, על מנת לאפשר לכם זמן לתרגל את החומר.
בתוכנית המלאה שלנו יש לכם גישה לכל השיעורים ולכל התכנים ללא מגבלה.
השיעורים הם בוידאו וחלק גדול מהם כולל קבצי תרגול, הדגמות, צילומי מסך, תוים, קישורים חיצוניים ועוד.

תוך כדי צפייה בשיעור, תוכלו להגביר או להנמיך את מהירות השיעור וגם לשנות את הגדרות איכות התמונה. לפרטים נוספים, צפו בפוסט איך משנים הגדרות יוטיוב לחוויית למידה אופטימלית.

התאמנו
ניסיון העבר מראה שמידת ההצלחה שלכם בלימוד פסנתר אינה תלויה ב"כישרון" שלכם, אלא בעיקר במידת ההתמדה שלכם. בתחילה, השאלה כמה זמן אתם מתאמנים לא צריכה להדאיג אתכם. פשוט תאמצו הרגל לשבת כל יום כמה דקות ליד הפסנתר. רוב האנשים מוצאים שהדרך הכי יעילה היא לבחור זמן קבוע ביום, ולהפוך את האימון לחלק אינטגרלי משגרת היום. אם תתאמנו מדי יום, התוצאות לא יאחרו לבוא, ההתקדמות שלכם תהיה עקבית ומהירה, והנגינה תהפוך ליותר ויותר מהנה!

תרגילי נגינה
איך יודעים על מה להתאמן? כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. השיעורים שלנו כוללים קבצי תרגול, הדגמות, צילומי מסך, תוים, תרגילים אינטראקטיביים ועוד. בסיום כל שיעור תוכלו לתרגל את החומר הנילמד, להמשיך ולהשתפר, ולהתכונן לקראת השיעור הבא. במידה והתרגול קשה לכם מדי, או שאתם זקוקים לזמן נוסף כדי לתרגל נושא מסויים, פשוט חזרו על התרגיל או צפו שוב בשיעור. היופי בשיעורי און-ליין הוא שכל תלמיד יכול ללמוד בקצב שלו, ובכך להשיג מקסימום תוצאות. לרוב התלמידים הקצב הנכון הוא בין שניים לשלושה שיעורים בשבוע, עם יום או יומיים של אימונים בין השיעורים.
התחילו עכשיו